AKTUALNOŚCI

portal baner

Poniżej zamieszczamy najnowsze aktualności z życia Polskiej Izby Opakowań. Po najnowsze informacje z branży opakowań, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, raporty rynkowe, a także aktualności z firm członkowskich Izby zapraszamy na nasz portal www.pakowanie.info

Aktualności z życia Izby

Żegnamy Dyrektora Polskiej Izby Opakowań

 
W WasiakZ ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22 czerwca zmarł Pan Wacław Wasiak - wieloletni dyrektor Polskiej Izby Opakowań.
Wacław Wasiak był wybitnym specjalistą i wielkim entuzjastą opakowań. Autorem ponad 100 publikacji (monografii, artykułów, analiz i raportów) o przemyśle i rynku opakowań. Jako dyrektor Izby był nie tylko przedstawicielem, ale przede wszystkim przyjacielem ludzi  branży opakowań, chętnie wspierającym ich rozwój, dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Panie Wacławie, będzie nam Pana ogromnie brakowało
 
Biuro Izby 

23 czerwca 2020

Kolejna edycja dorocznego plebiscytu na tytuły: Zasłużony dla Przemysłu Opakowań oraz Firma Zasłużona dla Przemysłu Opakowań

Przypominamy, iż 30 czerwca 2020 r. mija termin zgłaszania kandydatów do ustanowionych w 2008 roku przez Polską Izbę Opakowań tytułów: Zasłużony dla Przemysłu Opakowań i Firma Zasłużona dla Przemysłu Opakowań.

Tytuły „Zasłużonych dla Przemysłu Opakowań” to najwyższe branżowe wyróżnienia, przyznawane corocznie jednej firmie i jednej osobie, spośród kandydatur zgłoszonych w ramach plebiscytu. Tytuł „Zasłużony dla Przemysłu Opakowań” jest nadawany osobom za szczególny wkład pracy, zaangażowanie i dokonania na rzecz rozwoju przemysłu opakowań oraz gospodarki opakowaniowej. Tytuł „Firma Zasłużona dla Przemysłu Opakowań” jest nadawany przedsiębiorstwom, spółkom i innym podmiotom gospodarczym, wytwarzającym: opakowania; materiały opakowaniowe; maszyny i urządzenia do pakowania i produkcji opakowań; placówkom naukowym; jednostkom dydaktycznym uczelni; wydawnictwom i redakcjom czasopism; organizatorom wystaw i targów opakowaniowych.

Warunki uczestnictwa w plebiscycie, procedury nominowania oraz kryteria jakie powinny spełniać zgłaszane kandydatury zawarte są w dokumencie „Systemy nagród i wyróżnień funkcjonujących w Polskiej Izbie Opakowań”. Do pobrania tutaj.

Dodatkowych informacji o plebiscycie udzielają pracownicy biura Izby: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel 22 651 83 94


 29 maja 2020

Izba wraca do pracy w biurze

W związku z epidemią koronawirusa w Polsce, informujemy, że od dnia 22 kwietnia Polska Izba Opakowań wraca do pracy w biurze pracuje w trybie zmianowym. ​Oznacza to, że w siedzibieIzby zawsze jest ktoś z pracowników na dyżurze, aby udzielić Państwu informacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.


 20 kwietnia 2020