AKTUALNOŚCI

portal baner

Poniżej zamieszczamy najnowsze aktualności z życia Polskiej Izby Opakowań. Po najnowsze informacje z branży opakowań, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, raporty rynkowe, a także aktualności z firm członkowskich Izby zapraszamy na nasz portal www.pakowanie.info

Aktualności z życia Izby

Pożegnanie

klepsydra origZ wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Śp. Pana Aleksandra Mackiewicza, Prezesa firmy Pomona, członka Rady Polskiej Izby Opakowań.
Śp. Prezes Aleksander Mackiewicz był wieloletnim czynnym działaczem naszej Izby, niezwykle zaangażowanym w jej prace organizacyjne.
Cześć Jego Pamięci.


Prezes i Biuro Polskiej Izby Opakowań.

​TARGI WARSAW PACK JUŻ JUTRO W NADARZYNIE

 
Obraz
VI Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań odbędą się w dniach 23-25.11. 2021 r. w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie. Na zbiorowej ekspozycji Polskiej Izby Opakowań (stoisko B3.122) zaprezentują swoją ofertę firmy: AKPUDJETMAR oraz PAKMAR. Firmy członkowskie PIO przedstawią również swoje najnowsze rozwiązania na współorganizowanym przez Izbę Salonie Innowacji.
Podczas targów, Izba będzie organizatorem Konferencji: Trendy i innowacje w opakowalnictwie, gdzie prezenterami będą m.in. naukowcy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Sieci Badawczej Łukasiewicz-COBRO i Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych oraz przedstawiciele IBS Global, Dekorglass i Banku Santander. 
Konferencja odbędzie się w dniu 23 listopada o godz.12:00 (Hala B, Sala Konferencyjna nr 1). Udział bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

IZBA POSZUKUJE PRACOWNIKA

 
Polska Izba Opakowań zatrudni osobę na stanowisku
Asystent/Asystentka Biura

​​Zakres obowiązków:
  • koordynacja pracy biura Izby
  • obsługa korespondencji
  • wsparcie działań marketingowych
  • kontakt z firmami członkowskimi
Wymagania:
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja i samodzielność w pracy
Miejsce pracy – Warszawa; pełen etat; umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIULETYN OPAKOWANIOWY PODSUMOWUJĄCY III KWARTAŁ

Obraz

Poniżej zamieszczamy najnowszy numer Biuletynu Opakowaniowego, podsumowujący III kwartał 2021 roku.
W numerze m.in.: Wyzwania w zakresie projektowania produktów zintegrowanych, Ekoprojektowanie opakowań; Polityka potrzebuje nowego zrozumienia GOZ - wywiad; Targowa Jesień - relacje z targów, Zasłużeni dla Przemysłu Opakowań, Z życia firm członkowskich, Witamy w gronie członków​
 
 
Biuletyn Opakowaniowy nr 3/2021
Pobierz plik


Zakładka Webinaria na portalu Izby

portal baner na PIOObecna sytuacja sprawiła, że większość konferencji i warsztatów dotychczas stacjonarnych, została przeniesiona do internetu. Aby ułatwić dostęp do wiedzy o tych wydarzeniach od kilku miesięcy na portalu Izby funkcjonuje zakładka "Webinaria", na której zamieszczamy informacje o nadchodzących spotkaniach on-line z branży opakowań. 

Patronat Izby nad targami Warsaw Pack

W dniu 26 stycznia 2021 r. odbyło sie spotkanie kierownictwa Izby z przedstawicielami PTAK Warsaw Expo oraz IBWCh. W ramach wspólnych dzialań Izba po raz kolejny obęła patronat nad tegorocznymi tagami Warsaw Pack. Izba patronuje temu wydarzenu już od pierwszej edycji. Podobnie jak w latach ubiegłych będzie również współorganizatorem i opiekunem Salonu Innowacji, na którym prezentowane są najnowsze rozwiązania z zakresu opakowań.

Wspólnie z Instytutem Biopolimerów i Włókien Chemicznych Izba zorganizuje również konferencję pt. Trendy w opakowalnictwie. 

 

​Izba patronem konkursu PGDAwards

pgda
Polska Izba Opakowań po raz kolejny objęła patronat nad konkursem Polish Graphic Design Awards. 
PGDAwards to największy w Polsce branżowy konkurs rokrocznie prezentujący realizacje ze wszystkich dziedzin grafiki użytkowej. Jedną z konkursowych kategorii są także opakowania.

Czytaj dalej