AKTUALNOŚCI

portal baner

Poniżej zamieszczamy najnowsze aktualności z życia Polskiej Izby Opakowań. Po najnowsze informacje z branży opakowań, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń, raporty rynkowe, a także aktualności z firm członkowskich Izby zapraszamy na nasz portal www.pakowanie.info

Aktualności z życia Izby

​Izba patronem konkursu PGDAwards

pgda
Polska Izba Opakowań po raz kolejny objęła patronat nad konkursem Polish Graphic Design Awards. 
PGDAwards to największy w Polsce branżowy konkurs rokrocznie prezentujący realizacje ze wszystkich dziedzin grafiki użytkowej. Jedną z konkursowych kategorii są także opakowania.

Czytaj dalej

Ostatnie w 2020 roku wydanie Biuletynu

Rok 2020 zamykamy czwartym numerem wydawanego przez Polską Izbę Opakowań Biuletynu Opakowaniowego. Podobnie jak wszystkie tegoroczne numery, także to wydanie ukazuje się jedynie w wersji elektronicznej. 
W grudniowym numerze m.in.  pożegnanie Pana Marka Rosłona; GOZ; Witamy w gronie członków, Jubileusze firm; nowa kolumna "Z życia firm członkowskich" i wiele więcej.
​Zapraszamy do lektury

Biuletyn Opakowaniowy nr 4/2020.pdf

Wesołych Świąt

Witamy w gronie członków - TransferdrukPAPIER

Z przyjemnością informujemy, że w ostanich dniach do grona członków Polskiej Izby Opakowań została przyjęta firma TransferdrukPAPIER
Firma jest polskim producentem papierów powlekanych wykorzystywanych w różnych dziedzinach przemysłu, między innymi papierów sublimacyjnych do druku cyfrowego oraz papierów transferowych do druku z użyciem farb plastisolowych, a takze papierów i kartonów powlekanych przeznaczonych  do kontaktu z żywnością, które zapewniają świetne właściwości barierowe i nie zawierają folii polietylenowej.

Marek Rosłon - pożegnanie

Obraz

​Z głębokim żalem i smutkiem powiadamiamy, iż w dniu 8 grudnia zmarł mgr inż. Marek Rosłon, założyciel i prezes firmy PAKMAR.
​Pan Marek Rosłon był również jednym z Założycieli Polskiej Izby Opakowań oraz wieloletnim Członkiem Rady .PIO, aktywnie uczestniczącym w życiu i inicjatywach Izby. To wielka strata nie tylko dla Rodziny, ale także dla społeczności branży opakowań.
W imieniu Prezesa i Biura Izby składamy kondolencje rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom

Witamy w gronie członków – JETMAR​


Miło nam poinformować, że w ostatnim tygodniu do grona członków Polskiej Izby Opakowań dołączyła firma JETMAR Marcin Stępień.
Firma zapewnia kompleksową usługę począwszy od projektu graficznego opakowania, zadruku laminatu, wykonaniu opakowania, po profesjonalny proces dozowania i napełniania produktu łącznie z kartonami jednostkowymi, kartonami zbiorczymi i na pełnej logistyce kończąc.

​oficjalna strona firmy


 

Polska Izba Opakowań członkiem WPO

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Polska Izba Opakowań została przyjęta do grona członków World Packaging Organisation
Mamy nadzieję na owocną współpracę i wymianę wiedzy i doświadczeń z innymi członkami WPO.
Więcej informacji o WPO zamieścimy w najbliższym wydaniu Biuletynu Opakowaniowego


 

  • 1
  • 2